Aplica  acum!
0753 019 000| office@models4models.ro| Cuza Voda 67, București

Protectia si confidentialitatea ta sunt prioritatea noastra

protectia datelor modelelor de videochat

Deoarece experienta ne-a invatat ca siguranta oferita modelelor de videochat este unul dintre cele mai importante aspecte, am decis sa venim cu o serie de beneficii pentru modelele Models4Models.

Confidentialitatea datelor

In primul rand accesul din Romania este restrictionat pe toate site-urile cu care colaboram. In acest mod asiguram confidentialitate modelelor noastre iar familia, prietenii si cunoscutii nu vor avea acces la contul acestora. Am decis acest lucru inca de la inceput deoarece intelegem cat de importanta este discretia in momentul in care alegi sa cauti un job in videochat.

 

Securitate videochat

 

Protectia datelor modelelor de videochat

Pe langa acest lucru, un nou beneficiu pe care l-am introdus de luna aceasta in studioul de videochat Models4Models este colaborarea cu cel mai puternic site din domeniu care se ocupa cu protectia datelor online, DMCA force. Fiecare model care alege sa colaboreze cu agentia noastra are parte de un serviciu premium pesonalizat. Acest lucru presupune faptul ca firma cu care colaboram a dezvoltat niste softuri care se ocupa cu cautarea si gasirea online a materialelor furate si cu notificarea si scoaterea lor din uz. Acest lucru ofera o protectie mult mai mare, iar modelului ii ofera siguranta respectarii confidentialitatii datelor, fara a trebui sa se implice personal. Este vorba despre toate tipurile de content: de la filme, la sedintele foto profesionale pe care le facem alaturi de echipa noastra, pana la orice tip de continut existent.

Acest tip de serviciu era oferit direct de echipa noastra, insa alegand sa lucram cu o companie reprezentata in fiecare tara, care are expertiza in acest domeniu si care are la activ mii de cazuri de succes demonstreaza seriozitatea si nivelul de implicare pe care il avem fata de colaboratorii nostrii. Fiecare model din echipa noastra beneficiaza de acest tip de serviciu in prezent, iar nivelul de reusita ne face sa ne mandrim cu decizia luata.

In cazul in care v-ati gandit la un job in industria chatului online, insa discretia, confidentialitatea si protectia datelor dumneavoastra sunt prioritare, incepeti o colaborare cu Models4Models. Pentru noi conteaza fiecare model independent cu care colaboram.

Hai sa ne cunosti! Afla chiar acum ce te intereseaza!