Aplica  acum!
0753 019 000| office@models4models.ro| Cuza Voda 67, București

Premii Live Cam Awards

premii live cam awards

Studioul de videochat Models4Models a reusit ca inca din primele luni de cand este prezent pe piata din Romania sa fie nominalizat la  5 categorii din cadrul Live Cam Awards. Evenimentul este unul dintre cele mai prestigioase din domeniul industriei videochatului la nivel mondial si ne fac extrem de mandri aceste nominalizari. Premierea va avea loc in Portugalia in orasul Lisabona la inceputul lunii martie, unde vom participa alaturi de o buna parte din echipa noastra.
Am reusit ca in cele 8 luni de cand am deschis studioul sa obtinem 5 nominalizari pentru urmatoarele categorii:

  • Aspiring Live Cam Model of the Year- RileySmithx & EmmaRoseX
  • Best Emerging Live Cam Studio- Models4Models
  • Live Cam Businesswoman of the Year- Evelina C.(Models4Models)
  • Best Mature Live Cam Model- Hotellyn
  • Best Live Cam Coach- Irina Vranceanu - Models4Models


Chiar daca in Romania, tara aflata pe locul I in acesta industrie, exista un context in care meseria de model de videochat este blamata, speram ca munca noastra si determinarea de care dam dovada sa schimbe mentalitati si sa deschida drumul unor noi elite in acest domeniu. Credem in munca cinstita si in perfectionarea continua, credem in asumarea unei meserii extrem de frumoase si depasirea limitelor, valori pe care le insuflam si echipei noastre.

Hai sa ne cunosti! Afla chiar acum ce te intereseaza!